Електрична піч Mirta MO-0145R
Електрична піч Mirta MO-0145R
Особливості
Прогумовані ніжки
Матеріал корпусу: Метал з емальованим покриттям
Регульований термостат
Таймер: 90 хвилин
Прогумований ущільнювач двері
Регулювання висоти листів
Функції
Таймер
Термостійкий корпус
Звуковий сигнал
Підсвічування
Автовідключення
Комплектація
Решітка-гриль
Деко: круглий і прямокутний
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Настільна духовка |
| Внутрішнє покриття: | Емаль |
| Потужність: | 1400 Вт |
| Обсяг: | 45 л |
| Внутрішня підсвітка: | Так |
| Тип управління: | Механічне |
| Кіл-сть режимів: | 3 |
| Конвекція: | Так |
| Веретено: | Ні |
| Гриль: | Ні |
| Габарити (ВхШхГ): | 59х42х32.5 см |
| Вага: | 10.8 кг |
| Колір: | Червоний |
| Країна виробник: | Туреччина (Бренд Україна) |








